SINOTRUK INTERNATIONAL CO., LTD.
SINOTRUK INTERNATIONAL CO.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa

SINOTRUK INTERNATIONAL CO., LTD.

Çin SINOTRUK INTERNATIONAL CO., LTD. Sertifikalar
Çin SINOTRUK INTERNATIONAL CO., LTD. Sertifikalar
We are really glad to cooperate with your company. And when we come together, There is nothing we can't do, there is no battle we can't win.

—— Francis Aflakpui

The best of quality with reasonable price and professional service give us deep impression.

—— Joseph Atta Asante

Money is not everything. Between us the most important thing is Friendship, Cooperation and Credit.

—— Hasan Ali

The most important thing in any relationship is not what you get but what you give. In any case, the giving of trustworthin is an education in itself.

—— Krasen Jelyazkov

I love to come to China, and love to visit your company, because it's just like go home!

—— Maxim Batuev

Ben sohbet şimdi

SINOTRUK INTERNATIONAL CO., LTD.

1 2 3 4 5 6
SINOTRUK INTERNATIONAL CO., LTD. SINOTRUK INTERNATIONAL CO., LTD. SINOTRUK INTERNATIONAL CO., LTD. SINOTRUK INTERNATIONAL CO., LTD. SINOTRUK INTERNATIONAL CO., LTD. SINOTRUK INTERNATIONAL CO., LTD.
HOWO Exhibition Room Business Meeting Engine Factory Technical Center Engine production line Transmisson and Axles production line
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Ana Pazar : Güney Amerika
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : SINOTRUK
No. Çalışanları : 30000~36000
Yıllık satış : 7,053,512,363-7,090,000,000
Yıl kurulan : 1956
İhracat p.c : 30% - 40%
Çin Ulusal Ağır Hizmet Kamyon Group Co Ltd (bundan böyle "CNHTC" olarak anılacaktır), 1956 yılında kurulan Jinan otomobil üretim fabrikasının selefi, ülkemizde ağır vasıta otomobil endüstrisinin beşiğidir. 1960 yılında Çin ilk ağır kamyon üretimi - Yellow River markası JN150 sekiz ton Kargo Kamyonu; 1983 yılında Avusturya STEYR projesinin başarılı tanıtımı, ağır otomobil işletmesinin yurtdışı üretim teknolojisinin ilk kapsamlı tanıtımıdır. 2001 yılında CNHTC, reform ve yeniden yapılanmadan sonra, 10 yıllık bir geliştirme sürecinden sonra, yerli ve yabancı tanınmış ağır yük kamyonu üretim grubu haline geldi. 2000 yılında, Hongkong ana kurulunda listelenmiş, 2009 yılında uluslararası platform hazırlanmıştır; Alman şirketi ile stratejik işbirliğini sağlamak için, şirket, Çin Manchester SINOTRUK (Hongkong) Limited% 25 + 1 hisse, CNHTC MAN şirketi D08, D20, D26 üç tür motor, Orta ve ağır kamyon aks ve ilgili Taşıt teknolojisi, şirketlerin uzun vadeli gelişimi için sağlam temeli attı. Şu anda, CNHTC Çin'in en büyük ağır vasıta üretim üssü haline gelmiştir, Çin'in ağır otomobil endüstrisi gelişimi ve ulusal ekonomik yapıya önemli katkılarda bulunmuştur.

CNHTC'nin reform ve yeniden yapılandırılmasından bu yana, Çin her zaman bağımsız inovasyona sıkı sıkıya bağlı kalıyor, teknoloji lideri stratejiyi etkin bir şekilde uyguluyor, bağımsız fikri mülkiyet haklarına sahip işletmelerin temel rekabet gücünü oluşturuyor, patent Çin otomobil endüstrisinin en büyük şirketlere sahip olması. Çin SINOTRUK teknoloji geliştirme merkezi ulusal kurumsal teknoloji merkezinin ilk toplu, "Çin Ulusal Laboratuvarı Akreditasyon Komitesi araç, motor, parça, malzeme ve teknoloji araştırma ve geliştirme ve test yetenekleri, dizi ile akredite test laboratuvara sahip işleme, test, yüksek, ince, keskin ekipman, motor, araç parçaları, titreşim, mukavemet test ekipmanları test çeşit devlet, Çin tarafından kurulan ulusal ağır otomobil mühendisliği teknoloji araştırma merkezi, devlet tarafından onaylanan dünya gelişmiş seviyesine ulaştı.2009 CNHTC resmi olarak, Çin'in ağır kamyon endüstrisinin teknoloji geliştirme, tanıtım, tanıtım ve teknik hizmet işlevinin yerine getirilmesi taahhüdünü üstlendi.2015 16 Ağustos 2008, Çin Ulusal Ağır Hizmet Kamyon Teknolojisi binası resmen açıldı, bilim ve teknoloji binası Çin Ulusal Ağır Hizmet Kamyon Teknolojisi Cen çekirdek bina Park, Jinan City, Doğu'nun en yüksek binası, genel şekli baharın durumu, Çin'in ağır kamyonunun nedeninin güçlü gelişiminin bir sembolü, Çin Ulusal Ağır Hizmet Kamyonu'nun gelişimini işaretleyerek yeni bir bölüm açtı.

Çin ağır ana organizasyon geliştirme, çeşitli kamyonlar, özel araçlar, otobüsler, özel araçlar, motorlar ve jeneratörler, otomobil parçaları, şasi, araç üretim işletmelerinin geliştirilmesi ve satışı, çoğunlukla Jinan ticari araç şirketi olan Jinan kamyon Limited, araç şirketi, Jining ticari araç şirketi, ışık kartı, motor Jinan Power Co Ltd ve Hangzhou motor şirketi, Jinan köprü köprü kutusu şirketi, Jinan şanzıman şanzıman, Datong dişli şirketi, Decca Shantou (SITRAK), HOWO ile kuruldu STEYR, Sarı Nehir, Altın Prens Prens, HOHAN, WANGPAI, FULUO, WEILUO ticari araç markaları Grubu, Çin kamyon şoförü ve güç endüstrisi, işletmenin en kapsamlı kapsamını oluşturmaktadır. Yurtiçi ileri seviye Çin ağır kamyon imalat D10, D12 dizel motor, T10, T12 gaz motoru, MC05, MC07, MC11, MC13 Euro II uluslararası ileri seviyesi - motorun Euro V emisyonu, güç kapsama beygir gücü 140-560; dünya serisi tek kademeli redüksiyon aksı, tekerlek kenarı yavaşlama köprüsü ve inç 16.5-22.5 disk freni, senkron şanzıman cihazı ile tek şaft bir dizi, ikiz şaft şanzıman, AMT şanzıman bir gövdeden 10,12,16 notları montaj, dünya ileri seviye, çekme tipi debriyaj, şanzıman, altın güç sanayi zinciri sürüş köprüsü ile motoru oluşturmaktadır. Çin Ulusal Ağır Hizmet Kamyonu da otomobil panelleri, 8 kabin kaynak üretim hattı, 12 kabin boyama hattı ve dokuz otomobil montaj hattı ve uluslararası ileri seviyeye ulaşmak için ekipman için 3 otomatik damgalama üretim hattına sahiptir.

Ağır taşıt endüstrisinde Çin Ulusal Ağır Hizmet Kamyonu, teknik ve pazar avantajı açıkça bellidir, ürünler hem yurt içinde hem de yurt dışında iyi satış yapmaktadır, 90'dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. ve ulusal otomobil ihracat üssü belirlemek için Reform Komisyonu ve Ticaret Bakanlığı. Şirket ayrıca ulusal gelişmiş çim kökleri parti organizasyonları, ulusal medeni birimi, Çin ünlü marka ürünleri, Çin'de mükemmel, yenilikçi işletmeler, en iyi kredi kurumsal, kredi AA kurumsal onursal unvanın kalite yönetimi ilk parti ödüllendirildi.

İletişim bilgileri
SINOTRUK INTERNATIONAL CO., LTD.

İlgili kişi: Mr. Aaron White

Tel: +86-13210598479

Faks: 86-531-85865823

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)